Altın Kariyer Akademi

Unreal ile Oyun Geliştirme ve Tasarım Uzmanlığı (Yakında)

Eğitimi ve Sertifikası

Siz de hemen Kendi özgün oyun ürününüz ile sektörde yerinizi alınız.

UZUN VİDEO İÇERİĞİ

Video içerik + Canlı Ders + Supervizyon

ÖMÜR BOYU ERİŞİM

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İSTEDİĞİNİZ YERDEN KURSA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

SERTİFİKA

KURS SONUNDA ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞE SAHİP SERTİFİKA


TANITIM VİDEOLARI

Tanıtım videosunu izleyerek ders hakkında ön bilgiye sahip olun.Demo ders videomuzu izleyin.

Unreal ile Oyun Geliştirme ve Tasarlama Eğitimi sizlere neler sağlar ?

Unreal ile Oyun Geliştirme ve Tasarlama programını tamamlayan kursiyerler ; Unreal arayüzüne, genel programlama bilgisine, Blueprint’e, C++’a, farklı cihazlara uygun geliştirme yapmaya, optimize kod yazımına, oyunlaştırma, rekabet hissi ve Hypercasual oyun pazarı gibi teorik bilgilere, ses müzik ve ışık, model gibi tasarımsal bilgilere, haiz olacak.

Unreal ile Oyun Geliştirme ve Tasarlama programını tamamlayan kursiyerler; Play Store ve App Store gibi mobil marketlere, Epic Games ve Steam gibi masaüstü uyumlu platformlara bireysel olarak geliştiricilik yapabilirler. Oyun şirketlerinde geliştirici olarak iş bulabilirler. Oyun projesi yönetebilir ve Oyun tasarımı yapabilirler. Sektöre ve pazara hakim olurlar.


Gereklilikler Nelerdir?

Eğitimimiz sıfırdan başlayanlar için hazırlanmıştır.


Herhangi bir işletim sistemi yüklü bilgisayar bu eğitim için yeterli olacaktır.


Bu Eğitime kimler katılabilir ?

Masaüstü bilgisayar oyunları tasarlamak isteyenler,

Her türlü mobil cihaz oyunları tasarlamak isteyenler,

Game Designer olmak isteyenler,

Game Developer olmak isteyenler,

Programlama ve Tasarım öğrenmek isteyenler,

Oyun Sektöründe çalışmak isteyenler,

Çalışma alanlarını genişletip, kariyerinde bir adım önde olmak isteyenler,

İÇERİK

1
Kodlama dili

C ++ Programlama dilini temel seviyeden başlayarak uzman seviyeye kadar öğrenebileceksiniz. Herhangi bir programlama dilinde öğrenebileceğiniz veri yapıları fonksiyonlar ve sınıf yapıları bu içeriğe dahildir.


Blueprint

Sadece Unreal için C++ dilini temel seviyeden, uzman seviyeye kadar öğrenmekle kalmayacaksınız. Unreal oyun motorunda oyun geliştirme için ikinci seçenek olarak sunulan Blueprint ide öğreneceksiniz.

2

3
UNREAL Programı kullanımı

Oyun tasarımında sık kullanılan UNREAL programını tüm ayrıntılarıyla uygulamalı olarak öğrenebileceksiniz.Fizik Motorları ve Oyun Mekanikleri

Üretmiş olduğunuz Oyun içeriklerine Fizik motorlarını eklemeyi ve Oyun Mekaniği oluşturmayı öğreneceksiniz.

4

5
Unreal Engine 5

Yeni çıkan Unreal Engine 5 oyun motorunu da detaylı bir şekilde öğrenecek ve yeni oyun motorunda da oyun geliştirebileceksiniz.


Tasarım Geliştirme

Oyunlarınızı 2D, 3D tasarım olarak oluşturabileceksiniz.

6

7
Müzik ve Animasyon tasarımı

Oluşturduğunuz Oyunları, size özgün Müzik ve Animasyon tasarımları ile daha ilgi çekici hale getirebileceksiniz.


Narrative - Hikaye tasarımı

Oyunlarınızın hikayelerini, oyunlaştırmasını, yer aldığı evrenleri nasıl bir oyun yapılabileceğini öğreneceksiniz.

8

9
Örnek Oyunlar

Sadece teknik, teorik bilgi ile kalmayacak. Mobil ve Masaüstü birçok kategoride oyun geliştireceğiz. Eğitimin sonunda birçok alanda oyun geliştirme tecrübesine sahip olacaksınız.

EĞİTMEN HAKKINDA

Melik Vatan

Yapay Zeka Mühendisi

İlkokul yıllarında TÜBİTAK yarışmalarında yer alarak mühendislik serüvenine başladı. Ortaokul yıllarında yazılım öğrenmeye başlayarak alanında ilk projelerini üretti. Lise yıllarında geliştirdiği Yapay Zeka, Makine Öğrenimi projeleri ile İstanbul (1), Türkiye (3) ve Dünya (4) dereceleri almaya hak kazandı. Milli Savunma Üniversitesi Kara Harp okuluna seçilen ilk 90 asil arasında yer aldı. Yapay zeka üzerine çalışmalarını geliştirerek Makine ve Derin Öğrenme konusunda birçok proje geliştirdi. İkinci üniversite yıllarında iken "Knowledge Representation" alanında bir ilk niteliğinde bir eğitim Chat botu geliştirdi. Bu Chat bot ile Türkiye birinciliği, New York'ta girişimcilik eğitimi kazandı ve Silikon vadisinden davet aldı. Aldığı davet ile Silikon vadisinden teklif alan en genç Türk ünvanına sahip oldu ve basında yer aldı. Savunma, Sağlık ve eğlence sektöründe yapay zeka projeleri üretti ve çalıştı. Girişimcilik üzerine de çeşitli eğitimler aldı. Pekiştirme öğrenme, Derin Pekiştirme Öğrenme, Meta Öğrenme, İmitasyon Öğrenme konuları ile yapay zeka alanında kendini ve çalışmalarını geliştirdi. Almanya'da dünya birinciliği ve üçüncülüğü, Global Bilim olimpiyatında ise olimpiyat birinciliği kazandı. Dell :Envision the Future global yapay zeka yarışmasında, Türkiye birinciliği kazandı ve Türkiye'yi temsil ederek, Dünya derecesi aldı. Microsoft, IBM, Nvidia, Google, Deep Learning.AI, Sas, Amii gibi yapay zeka alanının en iyilerinden yapay zeka eğitimleri aldı. Stanford, MIT, California, Michigan State, Washington, John Hopkins, HSE, Londra, Toronto, Maryland, Colorado, Koç, Priceton, Duke Üniversitelerinden ise Yapay Zeka alanında eğitimler alıp sertifikalar almaya hak kazandı. Çeşitli yapay zeka ve girişim topluluklarında aktif yer alarak konferanslar ve eğitimler verdi. Yaptığı projeler ve aldığı başarılar sonucunda Darpa ve Nasa kurumlarından iş teklifleri aldı ama tercihini Türk Savunma Sanayii sektöründe kullandı. Şu an Türkiye'de savunma sanayinde yapay zeka mühendisi olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda yapay zeka üzerine yüksek lisansta akademik kariyerine de yön vermekte ve bu alanda makalelerini oluşturmaya başlamaktadır. 12 senedir çeşitli projeler geliştirmekte, 6 senedir yapay zeka konuları üzerine çalışmalar yapmakta ve 3 senedir yapay zeka girişimciliği üzerine çalışmalar yapmaktadır

PROJELER

Beyin Tümörü Tespit Eden Yapay Zeka

GANs ile Kargo Ajanı Projesi

Derin Öğrenme İle Akıllı Tarım (Doğuş Üniversitesi)

CWA, İleri otomasyon ile Fotosentez Üretimi

Meta Öğrenme ile Sonar Dedektör projesi

Wimb, “Knowledge Representation” Eğitmen ChatBot Projesi

Bite (Hayvan Isırıklarını Analiz Eden Mobil Yapay Zeka)

Ebabil (Yarı Drone – Yarı İha projesi)
İLETİŞİM

Bizimle İletişime Geçin.


GELİŞMELERDEN HABERDAR OLUN!